Menum
Sepetiniz

DOĞAL SABUNLAR

DOĞAL SABUNLAR

Ardıç Katranı SabunuTamamen doğal yöntemler ile üretilen ve doğal içeriğinin korunması amacı ile çeşitli geliştirilmeler yapılan Ardıç Katranı Sabunu, ardıç ağacının katranından çıkartılan yağ ile elde edilir. Uzun yıllar boyunca kadınların cilt bakımı rutinlerinde yer alan ardıç katranının Asido..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Ardıç Katranı ve Kükürt Sabunu Ardıç Katranı ve Kükürt Sabunu
Yeni Fırsat
Ardıç Katranı Kükürt SabunuÖzellikle cilt problemleri ile başa çıkmak için geliştirilen yöntemlerde doğala bir eğilimin olması, Ardıç Katranı Kükürt Sabunu kullanımını yaygınlaştırmıştır. Bunun temel nedeni en temelde söz konusu sabunun antimikrobiyal bir yapısının bulunuyor olmasıdır. Bu yapısı ..
24,95TL
Vergiler Hariç:24,95TL
Asia Doğal Argan SabunuSoğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilen ve bu sayede içerisinde bulunan yararlı maddeleri koruyan Asiadoğal Argan Sabunu, argan ağacından elde edilen doğal özler sayesinde var edilir. Söz konusu ağaçtan elde edilen ve her biri yüksek besin değerinde sahip olan maddeler s..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Aynısefa SabunuSoğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilen ve bu sayede bünyesindeki yararlı maddelerin korunması sağlanan Asia Doğal Aynısefa Sabunu, kadınların cilt bakım rutinleri arasında yerini almış olan bir üründür. Ürünün özellikle nemlendirme, onarma etkilerinin bulunuyor olmas..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Bal Sabunuİnsan sağlığı açısından oldukça önemli bir besin olan balın sabun formu Asiadoğal Bal Sabunu cildin yorgun görüntüsünün giderilmesini destekler. Özellikle balın insanlara sağladığı enerji, mevcut sabunun ciltteki yorgun görüntüyü hafifletmesi ile etkisi gösterir. İçerisinde ..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Bebek SabunuTamamen bebeklerin hassas cilt yapısına uygun olarak üretilen ve üretiminde soğuk işlem yöntemi tercih edilen Asia Doğal Bebek Sabunu, içerisinde yoğun miktarda Hindistan cevizi bulundurur. İçeriği itibari ile tamamen temiz olan ve bebek cilt yapısı ile uyumlu bir özellik ..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve özellikle son dönemlerde popüler hale gelen Bıttım Sabunu, soğuk işlem yöntemi ile üretilmiştir. Özellikle saç açısından yoğun faydaları olduğu bilinen, birçok sorunun giderilmesi konusunda ise sık sık destek alınan bu sabun, saçlardak..
24,95TL
Vergiler Hariç:24,95TL
Asia Doğal Çay Ağacı SabunuSoğuk işlem yöntemi ile üretilen ve cilt bakım rutinlerinin el popüler ürünlerinden biri olan Asia Doğal Çay Ağacı Sabunu, cilt problemleri ile savaşma konusunda etkili olan ve düzenli kullanımda cildin istenen forma kavuşmasını destekleyen bir üründür. Ürünün vücuda s..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Çörek Otu SabunuYaklaşık 14 yüzyıl önce keşfedilen ve mucizevi bir bitki olarak görülen çörek otunun Asia Doğal güvencesi ile kazanmış olduğu sabun formu, cilt bakım ürünlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Asia Doğal Çörek Otu Sabunu, soğuk işlem yöntemi ile üretilmiştir..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Defne Sabunuİçerisinde bulunan doğal bileşenler sebebi ile hem en değerli hem de en sağlıklı sabunlar arasında yer alan Asia Doğal Defne Sabunu, saç ve cilt bakımı konusunda en sevilen ürünlerdendir. Anti bakteriyel ve antifungal özelliği bulunan ürün aynı zamanda çeşitli enfeksiyonla..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Aisa Doğal Eşek Sütü SabunuSoğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilen Asia Doğal Eşek Sütü Sabunu içerisinde A1, B1, B2, E ve C vitaminlerinin yanı sıra magnezyum, kalsiyum, potasyum, sodyum, fosfor ve çinko gibi yararlı maddeler de bulundurur. Tamamen doğal ve faydalı içeriği sayesinde çeşitli s..
24,95TL
Vergiler Hariç:24,95TL
Asia Gül SabunuGül, geçmişten günümüze cilt bakımı sürecinin bir parçası olmuştur. Pürüzsüz bebeksi bir cilde sahip olmak için tonik olarak kullanılan gül suyuna artık Asia Doğal Gül Sabunu da eşlik edecektir. Soğuk işlem kullanılarak üretilen ve içeriği de tamamen doğal olan Asia Doğal sabun, g..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)