Menum
Sepetiniz

Gençlik Serisi Doğal Sabunlar

Gençlik Serisi Doğal Sabunlar
Asia Doğal Çörek Otu SabunuYaklaşık 14 yüzyıl önce keşfedilen ve mucizevi bir bitki olarak görülen çörek otunun Asia Doğal güvencesi ile kazanmış olduğu sabun formu, cilt bakım ürünlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Asia Doğal Çörek Otu Sabunu, soğuk işlem yöntemi ile üretilmiştir..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Kayısı Sabunu Özellikle sindirim açısından yoğun faydaları olduğu bilinen ve kalp hastalığı riskinin azaltılmasını sağlayan Kayısı Çekirdeği, sabun formunda da büyük etkiler gösterir. Soğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilmiş olan ve içeriği itibari ile de temiz olan Asia Doğal Ka..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Kil Sabunu Yağlı ciltler için cilt bakımının vazgeçilmez bir parçası olan kil, çeşitli formlarda kullanılır. En pratik ve faydalı formlarının başında ise şüphesiz sabun gelir. Soğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilen ve içerisinde çeşitli faydalı maddeler barındıran Asia Doğal Kil ..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Salyangoz Sabunu
Yeni Fırsat
Asia Doğal Salyangoz SabunuTamamen doğal içerikli olan ve soğuk işlem yöntemi ile üretilen Asia Doğal Salyangoz Sabunu, içerisinde bulunan yararlı maddeleri koruyacak şekilde üretilmiştir. Ürünün etkisinin temel kaynağı ise doğal yapısına ek salyangoz özünde bulunan Allantoin maddesidir. Diğer b..
29,95TL
Vergiler Hariç:29,95TL
Set İçeriğiÇörek Otu SabunuKayısı SabunuKil SabunuSalyangoz SabunuGençlik Seti Bu setimizdeki ürünler tüm cilt tiplerine uygundur. Bu setimizdeki ürünler düzenli olarak kullanıldığında saçlarınızı beslerken yumuşatıp nemlenmesine ve beyazlamaların gecikmesine ayrıca güzel kokmasına yardımcı ol..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)