Menum
Sepetiniz

Günlük Bakım Serisi Doğal Sabun

Günlük Bakım Serisi Doğal Sabun
Asia Doğal Çörek Otu SabunuYaklaşık 14 yüzyıl önce keşfedilen ve mucizevi bir bitki olarak görülen çörek otunun Asia Doğal güvencesi ile kazanmış olduğu sabun formu, cilt bakım ürünlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Asia Doğal Çörek Otu Sabunu, soğuk işlem yöntemi ile üretilmiştir..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Limon Sabunu
Yeni Fırsat
Asia Doğal Limon SabunuSoğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilmiş olan günlük bakım açısından uygun olduğu bilinen Asia Doğal Limon Sabunu özellikle gözenekli yapı açısından büyük önem arz eder. İçerisinde “limon” kavramını gören birçok kişi asidik etkisinden korkup “Acaba?” diye düşünmeye başla..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Üzüm Çekirdeği Sabunu
Yeni Fırsat
Asia Doğal Üzüm Çekirdeği SabunuDoğal yollar ile üretilen ve üretiminde soğuk işlem metodu kullanılan Asia Doğal Üzüm Çekirdeği Sabunu, içerisinde yoğun miktarda E vitamini bulunur. Ürünün etkileri yalnızca cilt bakımı çizelgesi ile sınırlı kalmaz. Saç bakımında da genel sağlığın iyileştirilmes..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Zeytinyağı Sabunu
Yeni Fırsat
Asia Doğal Zeytinyağı SabunuGenel olarak insan sağlığı üzerinde olumlu bir etkisi bulunan zeytinyağı ayrıca sabun formunda da büyük etki oranına sahiptir. Özellikle soğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilen Asia Doğal Zeytinyağı Sabunu ile birlikte zeytinyağının olumlu içeriği korunmuş ve sabun ..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Set İçeriğiÇörek Otu SabunuLimon SabunuÜzüm Çekirdeği SabunuZeytinyağı SabunuGünlük Bakım Seti Bu setimizdeki ürünler tüm cilt tiplerine uygundur. Bu setimizdeki ürünle düzenli olarak kullanıldığında doğal bir bakım sağlar. Saçlarda nem oranını dengesini sağlayarak dökülmelerin engellenmesine v..
69,95TL
Vergiler Hariç:69,95TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)