Menum
Sepetiniz

Güzellik Serisi Doğal Sabun

Güzellik Serisi Doğal Sabun
Asia Gül SabunuGül, geçmişten günümüze cilt bakımı sürecinin bir parçası olmuştur. Pürüzsüz bebeksi bir cilde sahip olmak için tonik olarak kullanılan gül suyuna artık Asia Doğal Gül Sabunu da eşlik edecektir. Soğuk işlem kullanılarak üretilen ve içeriği de tamamen doğal olan Asia Doğal sabun, g..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Pirinç Kepeği Sabunu
Yeni Fırsat
Aisa Doğal Pirinç Kepeği SabunuÖzellikle son dönemlerde kadınlar arasında pirinç suyunun cilde ve saça faydaları ile ilgili ciddi bir bilgi aktarımı vardır. Ancak pirinçte bulunan bazı besinlerin cilt ile doğrudan teması istemeyen durumlara sebebiyet verebilecektir. Oysa Asia Doğal Pirinç Kepeği..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Sarımsak Sabunu
Yeni Fırsat
Asia Doğal Sarımsak SabunuGeçmişten günümüze her derde deva olarak görülen sarımsak, sabun formunda da bu etkisini sürdürmeye devam eder. Özellikle soğuk işlem yöntemi kullanılarak üretimi gerçekleştirilen Asia Doğal Sarımsak Sabunu, özellikle saç bakımı ve sağlığı açısından yoğun olarak tercih e..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Yosun Sabunu
Yeni Fırsat
Asia Doğal Yosun SabunuSoğuk işlem yöntemi ile üretilen sabunun temelinde, cilt için “cevher” olarak sayılabilecek yosun yer alır. Günümüzde var olan cilt bakım yöntemlerinin büyük bir kısmının temelinde yer alan yosunun Asia ile buluşması ise mucizevi bir ürünün ortaya çıkmasına aracılık eder. ..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Set İçeriğiGül SabunuPirinç Kepeği SabunuSarımsak SabunuYosun SabunuGüzellik Seti Bu setimizdeki ürünler tüm cilt tiplerine uygundur.  Bu setimizdeki ürünler düzenli olarak kullanıldığında yosun sabunu ile doğal bir saç besleyici etki yaşayarak kepek sorununuzun çözülmesine ve saçlarınızın..
69,95TL
Vergiler Hariç:69,95TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)