Menum
Sepetiniz

Hakkımızda

> Asia Doğal ismiyle 2019’da doğal sabun markası olarak kurulduk. İlk çıkış noktamız insanların doğal ürünlerle tanışmasını sağlamak ve doğal ürün kullanımının ne kadar doğru olduğunu anlatabilmekti.

> Ürünlerimizin üretim aşamasında daha faydalı sonuçlar elde edebilmek için soğuk işlem yöntemini tercih ettik.Ürünlerin doğal ve zengin içeriklerini yitirmeden ayrıca herhangi bir katkı ve sentetik madde dâhil etmeden üretimlerimizi sağladık.

Doğal ürünlerimizi ilk etapta yerel mağazamızda değerli müşterilerimizin sorunlarını dinleyerek hangi ürünün nerede ve nasıl kullanılabileceğini anlatarak yolumuza devam ettik.

> Zaman içerisinde bize gelen talepleri değerlendirerek farklı içerikli doğal ürünlerle tanıştık, insanların farklı sorunlarına da yardımcı olabilecek yeni içerikler keşfettik.

> Doğal Sabun içeriklerini yeniledikçe insanların Asia Doğal Sabun ‘ a olan ilgilerinin arttığını ve bu ilginin de bizim daha çok çalışmamız gerektiğini yansıttığını anladık.Bunun ardından Asia Doğal Sabun olarak e-ticaret sitemizi kurmaya karar verdik.

> Yeni çalışma arkadaşlarımız ve sizlerle birlikte kocaman bir aile olarak doğal ürünlerle açılan sayfamıza yeni bir sayfa daha ekledik ve organik büyümeyi hedefledik.

 


Asia Doğal Sabun olarak katkısız günler dileriz..