Menum
Sepetiniz

Kuru Cilt Serisi Doğal Sabun

Kuru Cilt Serisi Doğal Sabun

Kuru Cilt Serisi

Asia Doğal Argan SabunuSoğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilen ve bu sayede içerisinde bulunan yararlı maddeleri koruyan Asiadoğal Argan Sabunu, argan ağacından elde edilen doğal özler sayesinde var edilir. Söz konusu ağaçtan elde edilen ve her biri yüksek besin değerinde sahip olan maddeler s..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Bal Sabunuİnsan sağlığı açısından oldukça önemli bir besin olan balın sabun formu Asiadoğal Bal Sabunu cildin yorgun görüntüsünün giderilmesini destekler. Özellikle balın insanlara sağladığı enerji, mevcut sabunun ciltteki yorgun görüntüyü hafifletmesi ile etkisi gösterir. İçerisinde ..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Kayısı Sabunu Özellikle sindirim açısından yoğun faydaları olduğu bilinen ve kalp hastalığı riskinin azaltılmasını sağlayan Kayısı Çekirdeği, sabun formunda da büyük etkiler gösterir. Soğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilmiş olan ve içeriği itibari ile de temiz olan Asia Doğal Ka..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Keçi Sütü SabunuSoğuk işlem yöntemi ile üretimi gerçekleştirilen ve bünyesinde yüksek oranda A ve E vitamini içeren ürün, aynı zamanda protein açısından da oldukça zengindir. Doğada bulunan en faydalı süt anne sütüdür. Anne sütünden sonra gelen süt ise şüphesiz keçi sütüdür. Bu sebepl..
24,95TL
Vergiler Hariç:24,95TL
Kuru Cilt Seti Kuru Cilt Seti
Yeni Fırsat 2-3 gün içinde
Set İçeriğiArgan SabunuBal SabunuKayısı SabunuKeçi Sütü SabunuKuru ciltler seti Bu setimizdeki ürünler tüm cilt tiplerine uygun olmakla birlikte özellikle kuru ciltlerde faydalıdır. Bu setimizdeki ürünler düzenli olarak kullanıldığında kuru ciltlerin nemlenmesine saçların, cildinizin, el ve yü..
74,95TL
Vergiler Hariç:74,95TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)