Menum
Sepetiniz

Sorunlu Ciltler Serisi Doğal Sabun

Sorunlu Ciltler Serisi Doğal Sabun
Cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve özellikle son dönemlerde popüler hale gelen Bıttım Sabunu, soğuk işlem yöntemi ile üretilmiştir. Özellikle saç açısından yoğun faydaları olduğu bilinen, birçok sorunun giderilmesi konusunda ise sık sık destek alınan bu sabun, saçlardak..
24,95TL
Vergiler Hariç:24,95TL
Asia Doğal Çay Ağacı SabunuSoğuk işlem yöntemi ile üretilen ve cilt bakım rutinlerinin el popüler ürünlerinden biri olan Asia Doğal Çay Ağacı Sabunu, cilt problemleri ile savaşma konusunda etkili olan ve düzenli kullanımda cildin istenen forma kavuşmasını destekleyen bir üründür. Ürünün vücuda s..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Defne Sabunuİçerisinde bulunan doğal bileşenler sebebi ile hem en değerli hem de en sağlıklı sabunlar arasında yer alan Asia Doğal Defne Sabunu, saç ve cilt bakımı konusunda en sevilen ürünlerdendir. Anti bakteriyel ve antifungal özelliği bulunan ürün aynı zamanda çeşitli enfeksiyonla..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Asia Doğal Kükürt SabunuYağlı cilt, esas itibari ile sorunlu bir cilt olarak görülür. Kuru ciltler derinlemesine nemlendiren bir ürün ile beklenen seviyeye getirilebilirken yağlı cildin dengelenmesi o kadar kolay olarak görülmez. Ancak soğuk işlem yöntemi kullanılarak üretilen Asia Doğal Kükürt ..
19,95TL
Vergiler Hariç:19,95TL
Sorunlu Cilt Seti Sorunlu Cilt Seti
Yeni Fırsat 2-3 gün içinde
Set İçeriğiBıttım SabunuÇayağacı SabunuDefne SabunuKükürt SabunuSorunlu Cilt Seti Bu setimiz tüm cilt tiplerine uygun olmakla birlikte özellikle sorunlu ciltlere karşı etkilidir. Bu setimizdeki ürünler düzenli olarak kullanıldığında saçta kepek ve dökülme gibi sorunların çözülmesine ve saçın y..
74,95TL
Vergiler Hariç:74,95TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)